Anasayfa / DIY Projects / DIY Bahçe Dekorasyonu Önerileri

DIY Bahçe Dekorasyonu Önerileri

 Herkese selamlarr! Bahçe dekorasyonuyla ilgili her şeyi ne kadar sevdiğimi biliyorsunuz. 😀 Özellikle mumluklar ve rengarenk saksılara bayılıyorum. Vee bahçe dekorasyonu üretebilmek için yaratıcılığımızı destekleyecek bazı fikirlerle karşınızdayım.

Variller

Varilleri sprey boyayla ve ardından fırçayla boyayıp çok şirin karakterler haline getirebilirsiniz. İçinde rengarenk çiçekler de yetiştirirseniz inanılmaz tatlış bir bahçe dekorasyonunuz olur.

Tahta Sandalye

Tahta sandalyeleri istediğiniz renkte boyayıp ortasını boşluk haline getirerek birbirinden güzel bitkiler yetiştirebilirsiniz.

Taş Boyamak

Taşları akrilik boya ile istediğiniz gibi boyayabilir ve bahçenizi renklendirebilirsiniz. Boyanın bozulmaması için, kuruduktan sonra üzerini cila ile kaplayabilirsiniz.

Yağmur Botları

Kullanmadığınız yağmur botlarının yan veya alt ksıımlarında suyun geçmesi için birkaç delik açtıktan sonra istediğiniz bitkiyi yetiştirebilirsiniz. Bunları bahçe duvarınıza veya ağaç dallarına astığınızda oldukça sevimli ve farklı bir dekorasyon elde etmiş olursunuz.

 

Hakkında Yönetici

Kitap okumayı ve bireysel gelişimi çok seven, huzuru kitaplarda bulan, kitaplara ve güzel konulara dair biriktirdiklerini paylaşmaktan hoşlanan biriyim.

İlginizi Çekebilir

Hayatımızı Uzatmanın Yolları

Herkese selam… Siz de benim gibi yaşamaya doyamayan ve her anını dolu ve mutlu geçirmek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir