Anasayfa / Film Yorumları / Korku Seansı 2

Korku Seansı 2

  Merhabalar… 🙂 Şurada yorumlamış olduğum Korku Seansı filminin ikincisini izledim… En az birincisi kadar ürkütücü, etkileyici, kaliteli bir korku filmiydi. 

Konusu şöyle: 

Paranormal olayları inceleyen ve önceki filmden de tanıdığımız Ed ve Loraine çifti, eşinden boşanmış, 4 çocuğuyla birlikte yaşayan Peggy’nin evinde araştırma yapmaya gidiyorlar. Evde eşyalar hareket ediyor, anlaşılmaz şeyler meydana geliyor ve çocuklardan biri, küçük bir kız, geceleri garip varlıkları görüyor ve seslerini duyuyor.

Bu olay, İngiltere’de yaşanmış bir vakaymış.

Filmin sonlarında, ilk filme göre daha az korktuğumu düşünüyordum ki sonda verilen gerçek ses kayıtları ve fotoğraflar fikrimi değiştirmeme sebep oldu. Korku seansı serisinin her iki filmi de birbirinden korkutucu ve etkileyici…

Saçmalayan ya da olayları çok abartan korku filmlerinin aksine, her şey yerinde ve sahneler de son derece gerçekçiydi. İlkini beğendiyseniz bunu da kesinlikle beğeneceksiniz diyorum ve bu filmi şiddetle tavsiye ediyorum. : )

Hakkında Yönetici

Kitap okumayı ve bireysel gelişimi çok seven, huzuru kitaplarda bulan, kitaplara ve güzel konulara dair biriktirdiklerini paylaşmaktan hoşlanan biriyim.

İlginizi Çekebilir

Yedinci Hayat-Seven Sisters

Herkese selam! 🙂 Bilim kurgu ve aksiyon karışımı bir film olan Yedinci Hayat’tan bahsetmek istiyorum. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir