Anasayfa / Güzellik-Bakım / Yorum: Nivea Pürüz Karşıtı 3’ü 1 Arada Yüz Temizleyici

Yorum: Nivea Pürüz Karşıtı 3’ü 1 Arada Yüz Temizleyici

 Herkese selam! 🙂 Güzel bir yüz temizleyici aradığım dönemde,  satıcı kızın aşırı derecede iyi yorumları yüzünden maalesef almış olduğum nivea üçü bir arada yüz temizleyiciyi yorumlayacağım.

nivea_puruz_karsiti_3ü_1_arada_yuz_temizleme

Temizleme, Peeling ve maske özelliği varmış. Parlamayı azaltır, pürüzlerle savaşır, cildi düzeltir, tahriş etmez yazıyor üzerinde. Fakat ne yazık ki benim için tam bir hayal kırıklığı oldu bu temizleyici.

Üzerinde yazan hiçbir vaadi gerçekleştirmedi; aksine, iyice durulamış olmama rağmen yüzümün temiz ve ferah olduğunu hissedemedim. Sanki bir yığın nemlendirici sürmüşüm de onu durulamaya çalışmışım gibi bir his bıraktı.

Hafif makyaj yapmama rağmen, bununla yüzümü yıkadıktan sonra ıslak mendille de yüzümü biraz sildim ve  bb krem kalıntılarını ıslak mendilde görebildim. Yani derinlemesine bir temizlik kesinlikle sağlamıyor. Böyle bir ürünün iyi bir peeling özelliği göstermesi de beklenemez zaten. Tek bir şeyini beğendim, o da ferah kokusuydu.

 Paranızı çöpe atmayın derim ben; hiç tavsiye etmiyorum… Bunun yerine, daha önce yorumlamış olduğum Clean & Clear Arındıcı Yüz Temizleme Jelini tavsiye edebilirim.

Hakkında Yönetici

Kitap okumayı ve bireysel gelişimi çok seven, huzuru kitaplarda bulan, kitaplara ve güzel konulara dair biriktirdiklerini paylaşmaktan hoşlanan biriyim.

İlginizi Çekebilir

Saçları Kuruturken Elektriklenmemesi İçin

Duş sonrası kendimizi temiz, ferah ve yenilenmiş hissederiz. Temiz saçlar aynı zamanda özgüven verici bir …

1 Yorum

  1. niveanın biçok ürününü seviyodum ama bundan ben de hiç memnun kalmadım çok berbat bi temizleyici 🙁

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir